פרופילי גומי לאיטום, מסגור ובידוד פתחים מפני פגעי הסביבה

מאמרים » מידע מקצועי
 

הפרופילים מהווים שם כללי להגדרת חלקים בעלי חתכים מוגדרים, ונהוג לעשות בהם שימוש במגוון רחב של תחומים וענפים שונים, כמו הבנייה האדריכלות, התעשייה והאלקטרוניקה, התחבורה, הזגגות וכיוצא בזה.
 

הפרופילים עשויים מחומרים שונים החל מפלדה, אלומיניום וברזל, ועד לפרופילי גומי ממגוון סוגים, בהם סיליקון, ניאופרן, EPDM, ניטריל ועוד, והם ממלאים כיום הן את המרחב הפרטי והן את המרחב הציבורי.
 

הפרופילים משמשים בעיקר לאיטום ובידוד פתחים מפני פגעי הסביבה, וכן למסגור ולהרכבת מוצרים כמו דלתות, חלונות, משקופים, ארונות חשמל, מערכות סולריות, רהיטים, שלטים ועוד. התכנון והייצור של הפרופילים נעשה באופן פרטני, במבחר רחב של מידות ותצורות גאומטריות, ובהתאמה מלאה לצרכיו האינדיבידואליים של כל לקוח ולקוח.

 

פרופיל גיבוי עבור טיפול בתפרי ההתפשטות


המומחים מבית חברת תמחש, המתמחה בפיתוח וייצור ארונות פוליאסטר לחשמל , לוחות חשמל וארונות תקשורת ופיקוד, ונחשבת לאחת מחברות הגדולות והמובילות בתחום, מסבירים כי פרופילי גומי מיוצרים באמצעות מגוון שיות טכנולוגיות שונות ולמגוון רחב של שימושים שונים, כמו לדוגמה פרופילי נפה, עצרי מים, צינורות, שרוולים ועוד.
 

אחד מהפרופילים שבהם נהוג לעשות שימוש נרחב בתחום הבניין ושיקום מבנים הוא פרופיל הגיבוי שהנו רצועה גמישה המוחדרת לעומק תפר ההתפשטות במטרה לתפקד כמשענת תומכת עבור חומרי האטימה הטריים אשר מיושמים מעליה.
 

מיקום פרופיל הגיבוי הוא שקובע את העובי המדויק של חומר האטימה, ובכך מונע מצב שבו עובי החומר המיושם גבוה מידי, דבר שעלול לפגוע בכישורי ההתכווצות וההתמתחות של החומר אל הצדדים במהלך תנועות ההתפשטות וההתכווצות של התפר.

 

עמידות בפני מרבית הכימיקלים שבהם נהוג לעשות שימוש


באופן כללי, לשימוש בפרופילי גומי ישנם יתרונות רבים, כמו עלויות נמוכות יותר בהשוואה לפרופילים העשויים מחומרים אחרים ומתאפיינים לרוב בהרכבה פשוטה, ובמידה ונרכשו בחברה ידועה ואמינה, אזי קרוב לוודאי שהם מפלסטיק באיכות גבוהה, עומדים בתקן ועמידים לקרני UV.
 

אנשי המקצוע מבית חברת תמחש מציינים כי ניתן לייצר חתכי פרופילים מגומי הזהים בתצורה שלהם לפרופילים מכל חומר אחר, והם בדרך כלל עמידים בפני מרבית הכימיקלים שבהם נהוג לעשות שימוש.
 

זאת ועוד, פרופילי הגומי עמידים הן בפני עובש ובקטריות והן השפעותיו של מזג אויר וניתן להזמינם במגוון רחב של חתכים, גדלים וצבעים בהתאם לאופי השימוש ולצרכים הספציפיים של כל לקוח ולקוח.

פרופילי גומי לאיטום, מסגור ובידוד פתחים מפני פגעי הסביבה

 
 
עיבוד מתכת: עקרונות ושיטות עיבוד מתכת מהווה תחום שאוצר בתוכו מעטפת רחבה של טכניקות ואמצעים שונים לבנייה ועיבוד אובייקטים ממתכת. אנשי המקצוע מבית תמחש תעשיית מתכת וחשמל בע"מ, חברה המתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק מוצרי מתכת שונים, מסבירים כי שיטת העיבוד נקבעת בהתאם לתכונות החומר שממנו עש קרא עוד
המדריך לרכישת ארונות חשמל חברת תמחש מייצרת ומשווקת מספר דגמים של ארונות חשמל בהתאם לתקן הישראלי ולתקנים הבינ"ל המחמירים ביותר. החברה מפתחת דגמים סטנדרטיים מתוך שאיפה לספק פתרונות טכניים והנדסיים קרא עוד
ייצור לוחות חשמל וציוד עזר לארונות חשמל ייצור לוחות חשמל כולל פסי צבירה העשויים לרוב מנחושת שמטרתם לשמש כמעין מרכזיה למכלול הצרכנים הניזונים מהלוח. ניתן למנות כמה מערכות שונות של הגנות הקיימות בלוחות החשמל הסטנדרטיים קרא עוד