כל מה שחשוב לדעת על גומי אטימה

מאמרים » מידע מקצועי
 

למתכת יתרונות רבים ולכן היא משמשת במוצרים שונים, ביניהם ארונות חשמל ומוצרים אחרים, הזקוקים לעמידות המתכת ולתכונות אחרות שלה. הבעיה במתכת היא שהרווחים בין חלק לחלק אינם יכולים להיות אטומים לחלוטין ולכן משתמשים בגומי אטימה, המותאם בצורה מקסימלית לגוף המתכת, ומאפשר לו להיות גם חזק וגם אטום. הצוות המקצועי של חברת תמחש, המתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק של ארונות חשמל ומוצרי מתכת נוספים, מסביר על האטימה האידיאלית של ארונות המתכת. 


חומר איטום טוב הוא...


גומי אטימה לארונות חשמלחומר איטום צריך ליצור חיבור ורצף בין שני חלקים שיש ביניהם מרווח כלשהו ולייצר מחסום בפני מעבר של חומרים אחרים. שלוש התכונות החשובות ביותר שחומר איטום טוב צריך הן:

  • יכולת היצמדות טובה על החומר, במקרה הזה: מתכת.
  • אלסטיות מסוימת שתאפשר לו לזוז יחד עם הארון, להתכופף או להימתח מעט ולא להיקרע. 
  • עמידות גבוהה למשך זמן רב. 

בדקנו חומרי אטימה רבים הקיימים בשוק ומשמשים בתעשיות שונות ובבנייה, ומצאנו שהחומר הטוב ביותר לאיטום ארונות מתכת ומוצרי מתכת אחרים הוא הגומי. 


גומי אטימה לארונות חשמל ממתכת


הצורך לאטום את ארונות המתכת הוא ברור, בעיקר כאשר מדובר בארונות חשמל. יש לוודא שלא נכנסים לארון מים, אבק וחול, חרקים שונים וכו', וכפי שכבר הזכרנו, מכיוון שהמתכת היא חומר קשה, לא ניתן ליצור אטימה מלאה בין שני חלקי מתכת שונים. גומי אטימה הוא הפתרון הטוב ביותר שיש היום לאטימת רווחים במוצרי מתכת שונים, והוא מאפשר גמישות גדולה מאוד בהתאמתו לארון או ללוחות המתכת שעליו לאטום את המרווח ביניהם. 

פרופילי גומי לאטימה


פרופילי גומי אטימה משמשים לבידוד ולאיטום ומגנים על תכולת הארון מפני נזקים אפשריים ובלאי מהיר. הפרופילים השונים שאנו משתמשים בהם מיוצרים במגוון הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ויכולים לשמש במגוון רחב של מקומות, בזכות התאמה מלאה של צורת הפרופיל למקום השימוש. פרופילי גומי הם זולים יחסית לייצור והרכבתם פשוטה יחסית, למרות הצורך בדיוק רב במיקום הגומי, וכל עוד מקפידים לוודא כי פרופילי הגומי מיוצרים על ידי חברה מקצועית ובעלת ניסיון, ארונות המתכמת שלכם יכולים להינות מאטימה מלאה למשך שנים ארוכות. 
 

 
 
עיבוד נחושת ומגוון השימושים שלה עיבוד נחושת החל, למעשה, כבר בתקופת האבן החדשה, והוא שימש בעיקר לייצור גרזנים, סכינים ולהבים. כיום, שימושיה העיקריים של הנחושת הם בתעשיות החשמל והאלקטרוניקה קרא עוד
פרופילי גומי לאיטום, מסגור ובידוד פתחים מפני פגעי הסביבה פרופילי גומי מיוצרים באמצעות מגוון שיות טכנולוגיות שונות ולמגוון רחב של שימושים שונים, כמו לדוגמה פרופילי נפה, עצרי מים, צינורות, שרוולים ועוד.  קרא עוד
המדריך לרכישת ארונות פוליאסטר השימוש בארונות פוליאסטר נפוץ במיוחד בתעשייה עבור מתקני חשמל ותשתיות חיצוניות, שכן הם מתאפיינים בעמידות גבוהה לחשיפה אל קרינת שמש ישירה, טמפרטורות קיצוניות, וכן למים ורטיבות, חומרים כימיים אגרסיביים וכיוצא בזה. קרא עוד