מנעול קפיץ לארון חשמל

לעומת מנעולים אחרים שיש להם מנגנון מסובך, מנעול קפיץ לארון חשמל הוא דווקא מנעול פשוט למדי. הוא נפתח בקלות ומהווה פתרון מעולה לסגירה יעילה אך פשוטה וקלה. הצוות המקצועי של חברת תמחש מביא לכם את המידע השלם לו אתם זקוקים אודות מנעולי קפיץ.


סוגים של מנעולים


במצרים התגלתה מערכת נעילה על ידי פינים שיוצרה לפני כ- 4,000 שנה ועליה, למעשה, מבוסס מנעול הצילינדר המוכר לנו היום. כלומר - מנעולים נמצאים בשימוש האדם כבר אלפי שנים. סוגי המנעולים העיקריים הקיימים כיום הם מנעולי צילינדר, מנעול ביומטרי, מנעולי צירופים, מנעולים דיגיטליים, מנעול קפיץ לארון חשמל ועוד.


מנעול צילינדר


מנעול קפיץ לארון חשמל | תמחשמנעול הצילינדר שולט בשוק המנעולים במשך מאות של שנים. מדובר במנעול הנפוץ ביותר, המשמש בעיקר כמנעול תליה ומנעול דלתות. המנעול מורכב ממנגנון נעילה, גליל (צילינדר) ופינים. הוא מוחזק על-ידי מנגנון הנעילה ומסתובב באמצעות מפתח המזיז את הפינים.


מנעול קפיץ – מהו?


בשונה ממנעול צילינדר, המבוסס על מערכת מורכבת יותר, מנעול קפיץ מתבסס על מערכת פשוטה של קפיצים. ישנם מנעולי קפיץ עם מערכות שונות שכולן מתבססות על מנעול חיצוני וידית משיכה מתכתית עם לשונית מתכת המאפשרת למנעול עמידות גבוה לאורך שנים. הפשטות של מנעולי הקפיץ מהווה פתרון מעולה לחפצים ודלתות שאינם דורשים נעילה אגרסיבית כמו ארגזי טנדרים, לדוגמא. הארגז לא חייב להיות נעול הרמטית אך צריך להיות סגור היטב, ובלחיצה פשוטה על הכפתור הוא נפתח.


מנעולים לארונות שונים


מנעול קפיץ לארון חשמל הוא הפתרון הטוב ביותר לארונות אלה, הזקוקים לסגירה טובה וחזקה ופתיחה קלה ופשוטה, כמו גם לארונות תקשורת, גז, ועוד לאחר עיבוד מתכת. במנעול יש לשונית טריקה וידית פתיחה חיצונית, ועם טריקת דלת הארון, הקפיץ נתפס והדלת ננעלת. לחיצה על הכפתור פותחת את המנגנון.  ניתן להשתמש במנעולי קפיץ עם גם נעילת מפתח. מנעול כזה לא יכלול מנגנון צילינדר ופינים אלא יתבסס על חור מותאם למפתח. עם סיבוב המפתח ישתחרר הקפיץ והמנעול ייפתח. בחירה של מנעול קפיץ יש לבצע באופן מושכל. רצוי לפנות לחברה אמינה מוכרת שתעניק את המידע לו אתם זקוקים הנוגע למנעול. מנעול טוב יחזיק וישמש אתכם שנים רבות, בתנאי שזהו המנעול המתאים, המותקן בצורה נכונה.